Tomasz Niezgoda – autor bloga oraz współtwórca Surfera

Jestem zakochany w kawie, książkach i Warszawie. Na życie i podróże od ponad pięciu lat zarabiam robiąc marketing. Czyli bardzo oryginalnie.

W życiu zawodowym pracowałem dla kilkunastu klientów, realizując oraz konsultując złożone zadania w zakresie SEO, sprzedaży, kampanii PPC, SEM oraz content marketingu.

Od blisko roku współtworzę Surfera – narzędzie, dzięki któremu eksperci otrzymują cenne dane, pomocne przy pozycjonowaniu stron.

Łącząc pasję, doświadczenie oraz empatię pomagam moim partnerom zrozumieć ich klientów. Wierzę, że zrozumienie prawdziwych potrzeb jest kluczem do generowania mądrzejszej i bardziej efektywnej sprzedaży.

Tomasz Niezgoda

Wraz z przyjaciółmi z Surfera organizuję cykliczne wydarzenia poświęcone tematyce SEO i marketingowi internetowemu. SEO MeetUP to cykl wydarzeń, które łączą wiedzę oraz doskonały networking. Sprawdź, czy akurat nie organizujemy MeetUpu w Twoim mieście!

https://seomeetup.pl/

Staram się dzielić zdobytym doświadczeniem i wiedzą za pomocą bloga, kanału YouTube oraz udziałowi w branżowych webinarach.

Kanał YouTube

Ze względu na bardzo intensywny tryb życia nie jestem w stanie realizować projektów w 100% samodzielnie. W tym zakresie współpracuję z zaufaną oraz niezwykle profesjonalną agencją – KampanieSEO.

Jeśli jesteś zainteresowan(a)y usługami marketingowymi to zachęcam do kontaktu poprzez email: tomasz(małpa)surferseo.com

Summary
Photo ofTomasz Niezgoda
Name
Tomasz Niezgoda
Website
Job Title
Współwłaściciel / Co-founder
Company
Surfer Sp z o.o.
Address
Plac Solny 14/3,
Wrocław, Dolnośląskie, 50-016